Grzegorz Kusz Logo
Kup teraz Metamorfoza Finansowa (KSIĄŻKA LUB E-BOOK) w promocji!

Metamorfoza Finansowa.

Zbuduj zdrową tożsamość finansową.
Świadomość, nieświadomość czy ignorancja finansowa? Czy zastanawiałeś się kiedyś kim jesteś w świecie finansów i jaka jest Twoja finansowa tożsamość?

Wejdź z nami do świata finansów osobistych, odkryj swoje miejsce na rynku finansowym i w świadomy sposób rozpocznij proces bogacenia się przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa!

Czemu potrzebujesz tej książki?

Każdy z nas znajduje się w grze na rynku finansowym, często nie zdając sobie sprawy z własnej pozycji i przeciwników. W efekcie wielu z nas tkwi w nieświadomości lub ignorancji finansowej przez całe swoje życie, tracąc najważniejsze aktywo – czas. Dlaczego tak jest?
01

Brak finansowej edukacji:

Podstawowa edukacja w Polsce prawie całkowicie pomija edukację finansową. Uczymy się wielu rzeczy, ale nie dowiadujemy się, jak zarządzać finansami osobistymi, inwestować, czy budować finansową przyszłość. "Metamorfoza Finansowa. Zbuduj zdrową tożsamość finansową." wypełni tę lukę w Twojej wiedzy i zmotywuje Cię do świadomego gospodarowania majątkiem.
02

Wygodne rutyny:

Często pozostajemy w strefie komfortu, przyzwyczajeni do rutynowych zachowań finansowych, które mogą być nieskuteczne lub wręcz szkodliwe. Dzięki książce "Metamorfoza Finansowa. Zbuduj zdrową tożsamość finansową" zrozumiesz jakie nawyki mogą Cię hamować, przełamiesz rutynę i zmienisz myślenie o zarządzaniu finansami.
03

Kultura konsumpcjonizmu:

Zagłębiamy się w kulturę konsumpcjonizmu, goniąc za niepotrzebnymi rzeczami i reklamowymi obietnicami szczęścia. "Metamorfoza Finansowa. Zbuduj zdrową tożsamość finansową." wskaże Ci, jak odnaleźć równowagę między konsumpcjonizmem a budowaniem finansowego bezpieczeństwa.
04

Wygodne rutyny:

W dobie wszechobecnego Internetu i mnóstwa sprzecznych informacji trudno odsiać wartościowe treści od błahego szumu. W tej książce przedstawię Ci kluczowe informacje w zwięzły i rzetelny sposób, dzięki czemu uporządkujesz wiedzę i poczujesz się pewniej na rynku finansowym.

Co zyskasz, dzięki książce "Metamorfoza Finansowa. Zbuduj zdrową tożsamość finansową”?

Zbudujesz zdrową finansową tożsamość:

Finanse to jeden z głównych obszarów w życiu każdego gospodarstwa domowego. Kształtowanie w sobie postawy świadomości finansowej i jej rozwój to klucz do zdrowych i bezpiecznych finansów. W książce MF odkryjesz, czym jest świadomość finansowa, a także dowiesz się czemu posiadanie jej otwiera drzwi do finansowego bezpieczeństwa.

Docenisz wartość czasu – najważniejszego aktywa w Twoim życiu:

Mówi się, że czas to pieniądz. Moim zdaniem czas to najważniejszy nakład inwestycyjny w życiu. Uświadomienie sobie jego kluczowego znaczenia pomoże Ci w podejmowaniu przemyślanych decyzji finansowych i uniknięciu pułapki bierności.

Dowiesz się, jak efektywnie budować swój majątek:

Zarabiasz, oszczędzasz, wydajesz… a czy analizujesz, w jakim kierunku rozwijasz swój majątek? Metamorfoza Finansowa dostarczy Ci narzędzi, które pomogą Ci aktywnie i świadomie się bogacić. Dzięki tej książce zrozumiesz, czym jest zdrowa filozofia majątkowa.

Dlaczego książka "Metamorfoza Finansowa Zbuduj zdrową finansową tożsamość." może być właśnie dla Ciebie?

01

Dla osób, dla których ważne jest, by podejmować mądre finansowe decyzje i chcących zyskać pewność i kontrolę nad swoimi finansami:

Metamorfoza Finansowa. Zbuduj zdrową finansową tożsamość." pomoże Ci zrozumieć w co, o co i z kim tak właściwie grasz na rynku finansowym, umożliwiając Ci bardziej świadome i efektywne zarządzanie swoimi finansami.
02

Dla tych, którzy chcą wyeliminować nieświadome przeszkody i błędy w rozwoju swoich finansów osobistych:

Z tą książką zrozumiesz mechanizmy działające na rynku finansowym. Dzięki temu dowiesz się jakich pułapek unikać i jak dysponować zarobionymi pieniędzmi z korzyścią dla siebie.
03

Dla doceniających ważność i znaczenie swojego czasu:

Dzięki tej książce zrozumiesz, czym jest zdrowa filozofia majątkowa. Ta wiedza pomoże Ci optymalnie wykorzystać czas w procesie osiągania finansowych celów.
04

Dla tkwiących w pułapce bierności i odkładających swoje finansowe sprawy na później:

Książka stanie się motywującym przewodnikiem, który pomoże Ci zidentyfikować szkodliwe finansowe rutyny i zmienić myślenie o zarządzaniu finansami osobistymi.

Co wchodzi w skład poradnika?

Co tam znajdziesz?
  • Wiedza, czym jest świadomość finansowa i w jaki sposób kształtować swoją tożsamość finansową.
  • Omówienie, opis zasad gry i pułapek na rynku finansowym.
  • Zrozumiałe infografiki i podsumowania, zwiększające efektywność nauki.
  • Obszerny dodatek, z którego dowiesz się jak świadomie budować swój majątek.
SKORZYSTAJ Z BONUSU
Nie czekaj – już dziś pobierz darmowy fragment "Metamorfoza Finansowa. Zbuduj zdrową finansową tożsamość." i dowiedz się więcej o zdrowej filozofii majątkowej!

Poznaj autora książki

Dawid Kozioł

Ekspert w dziedzinie finansów osobistych.
Akcjonariusz i wiceprezes Investment Partners S.A., współwłaściciel Kanału YouTube Agent Specjalny, współzałożyciel projektu #Finansowozalezni. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie planowania i prowadzenia działalności w branży finansowej, które skutecznie wykorzystuje w pracy zarówno zawodowej, jak i edukacyjnej.
Dawid to pomysłodawca ruchu Metamorfozy Finansowej i twórca książki "Metamorfoza Finansowa. Zbuduj zdrową finansową tożsamość." Jego misją jest rozwijanie finansowej świadomości w naszym społeczeństwie, a napisana przez niego książka stanowi wyraz jego pasji i zaangażowania. Przez swoje działania, Dawid inspiruje ludzi do transformacji swojego życia finansowego i dzieli się wiedzą, aby pomóc im osiągnąć stabilność i sukces w zarządzaniu pieniędzmi.

Dodatkowe korzyści

Większa kontrola nad finansami

Dowiesz się, czym jest świadomość finansowa i zrozumiesz dlaczego warto wydatkować zarobione pieniądze z korzyścią dla siebie.

Zdrowe nawyki finansowe

Dzięki tej książce poznasz zdrowe nawyki finansowe, które pomogą Ci osiągnąć stabilność finansową.

Mądre i świadome zarządzanie

Wiedząc w co, o co i z kim tak właściwie grasz na rynku finansowym unikniesz wielu pułapek tego świata: popadania w konsumpcjonizm i zadłużania się.

Co znajdziesz w sieci

Komentarze zadowolonych klientów

Zamów swój egzemplarz!

Dochody ze sprzedaży książki pozwolą pokryć nam część kosztów projektu, dzięki czemu tysiące osób będzie mogło skorzystać z bezpłatnych narzędzi Metamorfozy Finansowej.
ZESTAW
KSIĄŻKA + EBOOK

Metamorfoza Finansowa

Dawid Kozioł
147 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni to 147 zł
WERSJA FIZYCZNA
KSIĄŻKA

Metamorfoza Finansowa

Dawid Kozioł
87zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni to 87 zł
PDF, MOBI, EPUB
E-BOOK

Metamorfoza Finansowa

Dawid Kozioł
87 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni to 67 zł

FAQ

Najczęściej zadawane pytania