Grzegorz Kusz Logo

Autorzy

Grzegorz Kusz

Autor książki: Momenty
Zaczynała, pracując na etacie w największych kopalniach odkrywkowych w Polsce, gdzie koordynowała pracę maszyn i zespołu składającego się zkilkudziesięciu osób jako górnik. Przez 3 lata rozwijała jako dyrektorgeneralny ogólnopolski klub biznesowy.Obecnie prowadzi kanał na YouTube Opal w kamerze w Katowicach, gdziezaprasza ciekawych ludzi dzielących się swoją historią, praktycznymiwskazówkami oraz aspektami psychologicznymi ze świata biznesu i nietylko. Sama specjalizuje się w skutecznym networkingu, prowadzi eventybiznesowe jako konferansjer, planuje je oraz organizuje dla firmzewnętrznych.

Grzegorz Kusz

Autor książki: Metamorfoza Finansowa

Współwłaściciel kanału „GrzegorzKusz – Agent Specjalny”. Współtwórca projektu #finansowozalezni oraz Metamorfoza Finansowa. Przedsiębiorca, ekspert w zakresie finansów osobistych, Wiceprezes Zarządu Investment Parnters S.A. Dawid już ponad dziesięć lat jest orędownikiem nowoczesnej wizji planowania finansowego w Polsce – wizji bogacenia się przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Wraz z zespołem planerów finansowych pomaga budować finansową świadomość wśród tysięcy Polek i Polaków. Kreując profesjonalne i etyczne planowanie finansowe w naszym kraju dąży do zmiany postrzegania doradztwa finansowego jako renomowanego zawodu przyszłości.

Zespół Grzegorza Kusza

Zespół Grzegorza Kusza stworzył poradnik na bazie doświadczeń i wiedzy wielu ekspertów. Szczególne podziękowania dla Iwony Lindert, Adama Romka oraz Karoliny Ślusarczyk za ich ogromny wkład w tworzenie poradnika. Dodatkowo zaprosiliśmy 8 gości, którzy podzielili się dodatkową wiedzą i stworzyli 3 część naszego poradnika. Poniżej znajdziesz więcej informacji.

Ryszard Grzebyk

Autor książki „Rak to nie wyrok”, dyplomowany w Kanadzie osteopata (DOMP), doktor medycyny naturalnej (DNM) i chińskiej (DTCM), specjalizujący się głównie w chorobach chronicznych. Opracował łańcuch przyczynowo-skutkowy powstawania chorób i na jego podstawie sposób leczenia przyczynowego.

Sebastian Kilichowski

Ekspert Biohackingu. Dyplomowany dietetyk kliniczny, który prowadził ponad 400 podopiecznych, a obecnie tworzy projekt jakim jest EyeShield, czyli firmę produkującą okulary blokujące światło niebieskie i zdrowe oświetlenie. Aktualnie skupia się na edukacji o wpływie światła na zdrowie i rytmie dobowym. Organizuje w tej tematyce webinary, szkolenia dla firm oraz prelekcje dla uczelni.

Kamil Lelonek

Programista z podwójnym dyplomem inżyniera. Ukończył studia dietetyczne na University of Copenhagen oraz studia podyplomowe z psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Właściciel Hack Your Brain – strony związanej z biohackingiem.

Anna Mazurczyk

Dietetyk kliniczny bazująca na wiedzy medycyny naturalnej. Od 2014 roku zajmuje się zieloną żywnością, tj. sokiem z trawy jęczmiennej i chlorellą.

Marek Purczyński

Fizjoterapeuta, trener i autor Totalnej Terapii. Popularyzator szeroko pojętej kultury fizycznej i dbania o zdrowie. Autor najpopularniejszego polskiego videobloga na YT traktującego o zdrowiu i fizjoterapii.

Bracia Rodzeń

Łukasz i Mateusz – bliźniacy, którzy są lekarzami, propagującymi niskowęglowodanowy styl życia LCHF/KETO. Idą pod prąd i obalają nawet najbardziej skostniałe teorie systemu medycznego.

Bogdan Smolorz

Piekarz specjalizujący się w zdrowym bezglutenowym BIO pieczywie. Z pasją i pełnym zaangażowaniem wyznaje misję „Kochaj – Służ – Dbaj”. Propagator rzemieślniczego piekarstwa z misją i powrotu do naturalności.

Książki papierowe

Książka: Całkowita przemiana finansowa

39,90 zł
44,90 zł

Książka: Dzieci mądre finansowo

39,90 zł

Książka: Czwarta rewolucja przemysłowa

44,90 zł

Książka: Koniec pieniądza papierowego

56 zł

Książka: Jak inwestować w złoto i srebro

57 zł

Książka: Tech. Krytyka rozwoju środowiska technologicznego

50,00 zł

Książka: Boska matryca. Łącząc czas, przestrzeń, cuda i wiarę

49,40 zł

Książka: Wojna o pieniądz TOM 5 – Decydujące Starcie

59 zł

Książka: Wojna o pieniądz TOM 4 – Cisza przed burzą

59 zł

Książka: Wojna o pieniądz TOM 3 – Epoka walczących królestw

59 zł

Polecane zestawy

Zestaw: Książka Metamorfoza Finansowa ORAZ Apteczka Finansowa – pełny produkt PDF + dodatkowa teczka

187 zł
284 zł

Zestaw 2 książek: Metamorfoza Finansowa + Momenty

137 zł
174 zł

Zestaw 3 książek: Metamorfoza Finansowa + Momenty + Poradnik Zdrowia

197 zł
261 zł

Zestaw 3 książek i 3 ebooków: Metamorfoza Finansowa + Momenty + Poradnik Zdrowia

297 zł
522 zł

Apteczka Finansowa – pełny produkt PDF + dodatkowa teczka

137 zł
197 zł
Dawid Kozioł

Zestaw: Metamorfoza Finansowa – książka + ebook

127 zł
Wielu autorów

Zestaw: Poradnik zdrowia – książka + ebook

127 zł
Grzegorz Kusz

Zestaw: Momenty – książka + ebook

97 zł

FAQ