Grzegorz Kusz Logo
Kup teraz Poradnik PDF + Organizer w promocji!

Apteczka Finansowa.

Poradnik PDF + Organizer
Wszelkie dokumenty i sprawy finansowe to dla Ciebie czarna magia? Uporządkowanie swoich finansów nigdy nie było tak proste! Zdobądź naszą unikatową Apteczkę Finansową, która nie tylko pomoże Ci zrozumieć co kryje się w Twojej finansowej dokumentacji, ale także sprawi, że zadbasz o większy poziom bezpieczeństwa swojego i swojej rodziny!

Nasz poradnik połączony z wyjątkowym organizerem pomoże Ci przekonać się, jak w prosty sposób możesz uzdrowić Twoje finanse.

Czym jest Apteczka Finansowa

Przewodnik w finansowym życiu:

Niezrozumiałe zapisy w umowach, trudne definicje, finansowe pułapki? To już przeszłość! Z naszym poradnikiem zrozumienie własnej dokumentacji finansowej nigdy nie było tak proste. Dzięki Apteczce Finansowej zdobędziesz niezbędną wiedzę, w jaki sposób czytać umowy finansowe jak polisy ubezpieczeniowe czy dokumentację kredytową.

Strażnik bezpieczeństwa finansowego: 

Mądry Polak po szkodzie… nie z naszą Apteczką! Jak wiesz lepiej zapobiegać, niż leczyć, stąd Apteczka Finansowa zwróci Twoją uwagę na to, jak w szybki i prosty sposób podnieść swoje finansowe bezpieczeństwo na wyższy poziom. Znajdziesz w niej praktyczne wskazówki i porady co zrobić, by Twoje finanse były odpowiednio chronione na wielu płaszczyznach.

Organizator dokumentów finansowych:

Uniknij niepotrzebnych nerwów i stresu w porządkowaniu swojej dokumentacji. Apteczka Finansowa pomoże Ci posprzątać bałagan i w prosty sposób wskaże, jak poukładać własne dokumenty finansowe. Dzięki przejrzystym sekcjom w organizerze odnalezienie odpowiedniego dokumentu zajmie Ci tylko chwilę!

Co zyskasz dzięki Apteczce Finansowej

Apteczka Finansowa to inwestycja we własną wiedzę i bezpieczeństwo finansowe.
01

Oszczędność czasu i energii

Co właściwie powinienem posiadać w swojej apteczce finansowej? Jakie dokumenty i inne narzędzia mogą pomóc moim bliskim ogarnąć liczne finansowe wyzwania? Korzystając z poradnika i organizera w mig uporządkujesz swoją dokumentację i nie będziesz tracić czasu w momencie szukania ważnych dokumentów.
02

Spokój i bezpieczeństwo

Pilnie potrzebujesz ważnego dokumentu? Nie jesteś pewny czy umowy, które posiadasz odpowiadają twoim potrzebom i zapewniają ci bezpieczeństwo? Poradnik wraz z segregatorem pomoże ci zadbać o komfort w sytuacjach stresowych, dzięki niemu upewnisz się, że odpowiednio zabezpieczyłeś siebie i bliskich na wypadek różnych sytuacji w życiu.
03

Zwiększona kontrola nad finansami

Poradnik dostarczy ci kompleksowej i w przystępny sposób podanej wiedzy na temat różnych aspektów finansów osobistych. Pomoże zadbać o kwestie związane z posiadanym majątkiem, zabezpieczeniem swojego życia i zdrowia, spłaty kredytów i pożyczek, dzięki będziesz mógł podejmować bardziej korzystne i przemyślane decyzje finansowe. 
04

Lepsze zarządzanie własnym majątkiem

Porządkowanie dokumentów finansowych i zdobycie wiedzy na temat umów finansowych pozwoli ci lepiej zaplanować swoje wydatki, oszczędności i inwestycje, a tym samym świadomie planować rozbudowę własnego majątku

Sprawdź nasz organizer

Mamy dla ciebie coś jeszcze! Apteczka Finansowa składa się dodatkowo z praktycznie wydanego organizera, który otrzymasz w formie fizycznej. Ta praktyczna teczka pomoże Ci zorganizować istotne dokumenty finansowe, takie jak ubezpieczenia, akty notarialne, dokumentację zawodową i inne. Dzięki temu będziesz mieć wszystkie ważne informacje finansowe pod ręką, co zaoszczędzi Ci czas i nerwy, gdy w odnalezieniu poszukiwanych dokumentów. Nasza Apteczka zapewni Ci:
1

Ład i porządek - w jednym miejscu uporządkujesz najważniejszą dokumentację w swoim domu

2

Oszczędność czasu - za sprawą odpowiedniego podziału i przejrzystych list szybko i sprawnie odnajdziesz poszukiwany dokument.

3

Pewność zabezpieczenia bliskich - dzięki Apteczce Finansowej, w przypadku Twojej choroby lub śmierci, Twoi bliscy z łatwością znajdą wszelkie niezbędne dokumenty.

4

Oszczędność nerwów i energii - dzięki Apteczce zapomnisz o uczuciu frustracji, które często towarzyszy w sytuacjach, gdy pilnie potrzebujesz, a nie możesz znaleźć potrzebnego dokumentu.

5

Pewność i spokój - z Apteczką zyskujesz pewność, że uporządkowałeś swoje sprawy finansowe.

6

Praktyczne rozwiązanie - dzięki Apteczce zyskujesz teczkę, w której możesz przechowywać wszystkie swoje dokumenty związane z bezpieczeństwem finansowym w jednym miejscu.

7

Pomocne materiały - wraz z Apteczką Finansową otrzymujesz dostęp do dodatkowych materiałów, które pomogą Ci w poszerzeniu Twojej świadomości finansowej.

Dla kogo jest Apteczka Finansowa?

Apteczka Finansowa to inwestycja we własną wiedzę i bezpieczeństwo finansowe.

Dla świadomych osób, które chcą uporządkować swoją dokumentację we właściwy i przejrzysty sposób.

Praktycznie każdy z nas wie, że ważne dokumenty powinny być przechowywane w bezpiecznym i łatwo dostępnym miejscu. Bałagan w „papierach” to jednak odwieczny problem wielu gospodarstw domowych. Apteczka Finansowa to rozwiązanie, które pomoże Ci w uporządkowaniu kluczowych dokumentów finansowych w prosty, wygodny i skuteczny sposób.

Dla zabieganych osób, które nie chcą poświęcać czasu i energii na przeszukiwanie domu w poszukiwaniu zagubionych dokumentów.

Bałagan w dokumentach powoduje, że tracimy sporo czasu i nerwów na odnalezienie tego, co akurat jest nam potrzebne. Uniknij przyszłych frustracji i zaoszczędź cenny czas - z Apteczką Finansową z łatwością uporządkujesz swoje dokumenty i zyskasz spokój umysłu.

Dla osób, którym zależy na bezpieczeństwie swoim oraz osób z bliskiego otoczenia.

Nikt w trudnych chwilach choroby, czy straty bliskiej osoby, nie chciałby zmagać się z poszukiwaniem ważnych dokumentów. Apteczka Finansowa pomoże Ci w ich zebraniu i uporządkowaniu. Dzięki temu w razie potrzeby Ty i Twoi bliscy będziecie mieć pod ręką najistotniejsze dokumenty finansowe, co pozwoli Wam na uniknięcie dodatkowego stresu i niepewności w trudnych momentach.

Dla tych, którzy cenią sobie czas, wygodę i łatwość dostępu do dokumentacji.

Zastanawiasz się, jaką dokumentację gromadzić i w jaki sposób ją segregować? Skorzystaj z gotowego i przemyślanego rozwiązania, jakie oferuje nasza Apteczka Finansowa. Dzięki niej bez trudu, szybko i skutecznie poukładasz najważniejsze dokumenty, a w przyszłości nie będziesz mieć problemów z ich odnalezieniem.

Poradnik + Apteczka Finansowa

Pozbądź się bałaganu w dokumentacji i raz na zawsze zapanuj nad swoim finansowym bezpieczeństwem umożliwiając Tobie i Twoim bliskim łatwe odnalezienie potrzebnych dokumentów w nagłej sytuacji.
  • Praktyczne wskazówki w jaki sposób rozumieć własną dokumentację finansową.
  • Wzory umów i upoważnień.
  • Przydatne checklisty.
  • Przejrzyście opisane działy Twojej apteczki.
  • Liczne tabele i podsumowania.
  • (Apteczka FInansowa PDF, będzie wysłana do 1 września.)

Zamów w promocji:

WERSJA FIZYCZNA
KSIĄŻKA

Metamorfoza Finansowa
(po wpisaniu KODU)

77 zł
87 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni to 67 zł
ZESTAW
KSIĄŻKA + EBOOK

Apteczka Finansowa (pełny produkt)

137 zł
197 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni to 120 zł
Zestaw
Książka + E-book (PDF) + organizer

Apteczka Finansowa
+ Metamorfoza Finansowa

187 zł
284 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni to 170 zł

FAQ

Najczęściej zadawane pytania